Używamy ciasteczek do celów statystycznych aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności i cookies.

Konferencja „Pogranicza coachingu i psychoterapii”

Dodano: 3 marca 2017 Autor: Administrator

Konferencja „Pogranicza coachingu i psychoterapii” dedykowana jest szerzeniu rzetelnej wiedzy na temat obu form pomocy. Chcemy nakreślić podobieństwa i różnice oraz zaprezentować zagadnienia etyczne związane z wykonywaniem obu zawodów.

Wydarzenie odbędzie się 22 kwietnia w sali balowej Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich w Warszawie. Wszelkie informacje przekazywane są na bieżąco na facebooku https://www.facebook.com/events/391554007884974/

W ramach konferencji, poza prelekcjami ekspertów, przewidziane są także wystąpienia studenckie. Abstrakty uczestników czynnych przyjmujemy do 6.03.2017 r na maila pograniczacoachingu@gmail.com.

Zachęcamy także do śledzenia towarzyszącego konferencji fanpage’a https://www.facebook.com/pograniczacoachingu/ , na którym regularnie pojawiać się będą oparte na przeglądzie literatury posty o granicach pomiędzy coachingiem a psychoterapią.

Aby dodać komentarz musisz się zalogować.

Komentarze (0)

Brak komentarzy.