Używamy ciasteczek do celów statystycznych aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności i cookies.

Konferencja seksuologiczna IFMSA o. Warszawa „Seksualia”

Dodano: 4 maja 2017 Autor: Administrator

Konferencja seksuologiczna IFMSA o. Warszawa
„Seksualia”

11.05.2017r., godz. 16:00-20:00
Aula im. Paszkiewicza, Collegium Anatomicum, ul.Chałubińskiego 5, Warszawa
 

 

SEKSUOLOGIA – czym właściwie jest?  

Seksuologia to nauka z pogranicza wielu dziedzin: medycyny, psychologii, biologii, pedagogiki i socjologii. Zajmuje się szeroko pojętą seksualnością człowieka: jego potrzebami, preferencjami, życiem intymnym – zarówno w wymiarze fizycznym, jak i psychicznym, a także relacjami z innymi ludźmi.

Wychodzi więc na to, że z seksuologią do czynienia ma każdy z nas?  

Tak! Spotykamy się z nią w każdej sferze naszego życia. Nie da się „wyłączyć” tego konkretnego aspektu – seksualności. Dlatego właśnie tak ważne jest, by każdy z nas miał dostęp do rzetelnych informacji na każdy interesujący go w tym aspekcie temat – co niestety nie jest takie proste.

Z tego też powodu serdecznie zapraszamy na najseksowniejszą konferencję organizowaną przez SCORA IFMSA-Poland Oddział Warszawa pt. „Seksualia” – konferencję poświęconą ludzkiej seksualności!  

Poprzez konferencję chcemy przełamać temat tabu i pokazać, że seksualność jest niesamowicie złożonym zagadnieniem i ważną częścią codziennego życia. Zaproszeni wykładowcy to specjaliści wielu dziedzin, którzy opowiedzą Wam o rozmaitych aspektach ludzkiej seksualności.

Zachęcamy do śledzenia naszego wydarzenia na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/199006537273497/

Do zobaczenia na Konferencji!
 

Aby dodać komentarz musisz się zalogować.

Komentarze (0)

Brak komentarzy.