Używamy ciasteczek do celów statystycznych aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności i cookies.

VI Międzynarodowa Konferencja Aspects of Neuroscience

Dodano: 10 października 2016 Autor: Administrator

Studenckie Koło Neurobiologii UW serdecznie zaprasza na VI Międzynarodową Konferencję Aspects of Neuroscience, która odbędzie się 25–27 listopada 2016 r. na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Konferencja Aspects of Neuroscience jest podzielona na 4 sesje tematyczne, prezentujące różne podjeścia badawcze w neuronauce: Neurobiology, Computational Neuroscience, Cognitive Neuroscience oraz Clinical Neuroscience. W tym roku wśród zaproszonych gości znajdują się wybitni naukowcy, jak prof. Eva Jablonka, prof. Giovanna Mallucci, prof. Christian Lüscher, prof. David Price, prof. Kevin Warwick i dr Daniel S. Margulies. Konferencja odbędzie się w języku angielskim.

Konferencja jest skierowana dla studentów i młodych naukowców, zarówno tych, którzy chcieliby postawić pierwsze kroki w świecie nauki jak i tych, którzy dalej chcieliby rozwijać swoją karierę naukową. Uczestnicy mogą zgłaszać udział w sesjach seminaryjnych oraz sesjach plakatowych (plakaty eksperymentalne i teoretyczne)

Ostateczny termin nadsyłania abstraktów i rejestracji uczestników czynnych: 1 listopada 2016 r. Rejestracja uczestników biernych trwa do 10 listopada 2016 r.

W tym roku w programie Konferencji znajdują się także warsztaty dla uczestników oraz dyskusja z udziałem zaproszonych gości.

Więcej informacji na stronie internetowej: http://neuroaspects.org/

oraz na Facebook’u https://www.facebook.com/AspectsOfNeuroscience/

Aby dodać komentarz musisz się zalogować.

Komentarze (0)

Brak komentarzy.