Używamy ciasteczek do celów statystycznych aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności i cookies.

Nowa wersja Psychopracy - ważne informacje

Już wkrótce ruszamy z nową wersją portalu. W związku z tym, mamy do przekazania kilka ważnych informacji.

  • Od 19 listopada 2023 dodawanie nowych ogłoszeń będzie możliwe tylko w wersji beta dostępnej pod adresem https://beta.psychopraca.net.
  • Nowa wersja Psychopracy będzie w pełni uruchomiona 18 grudnia 2023.
  • Jeśli chcesz zobaczyć oferty dodane po 19 listopada 2023 lub dodać nowe ogłoszenie, przejdź do wersji beta.
  • Wciąż możesz przeglądać ogłoszenia dodane w ramach starej wersji portalu.
  • Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zmian, kliknij tutaj.

Czy warto iść do psychologa?

Trudne sytuacje oraz narastające problemy zdarzają się w życiu każdego. Nie każdy potrafi jednak radzić sobie z nimi w skuteczny sposób, co może być przyczyną frustracji i dać początek depresji. Rozmowa z osobą wykwalifikowaną w rozumieniu ludzkiej natury i zachowań może pomóc uporać się z problemami i ponownie nadać sens życiu. Dlaczego warto iść do psychologa i jak może on pomóc?

Czy warto skorzystać z usług psychologa?

Zły stan psychiczny oraz niemożność poradzenia sobie z problemami, które utrudniają codzienne funkcjonowanie, są zazwyczaj pierwszymi powodami do skorzystania z usług psychologa. Psychoterapeuta diagnozuje, ocenia i pomaga rozwiązać problemy, z którymi boryka się pacjent. Porada psychologiczna opiera się na wzmacnianiu mocnych stron pacjenta i pomocy w radzeniu sobie ze stresem dnia codziennego. Psycholog doradza, jak pozbyć się przeszkód, które stoją na drodze do samorozwoju oraz udziela wsparcia.

Dobry psychoterapeuta Poznań

Psycholog, udzielający porady, daje wskazówki, rady oraz podpowiedzi, jak skutecznie rozwiązać trudną sytuację. Psychoterapeuta natomiast nie udziela porad, a pomaga pacjentowi w odnalezieniu własnego sposobu radzenia sobie z problemami. Psychoterapia Poznań - pozwoli na głęboką analizę złożonej psychiki pacjenta, zakończoną trafną diagnozą. 

Klinika LMC w Poznaniu - https://klinika-lmc.pl/

Kiedy skorzystać z pomocy psychologa?

Coraz szybsze tempo życia sprawia, że stres towarzyszy nam każdego dnia. Trudności związane z radzeniem sobie ze stresem oraz poczucie zagubienia w trudnej sytuacji są wystarczającym powodem do skorzystania z usług psychologa. Specjalista pomoże również w doskonaleniu umiejętności komunikacyjnych oraz społecznych, uczy asertywności. Pomoc psychologiczna pozwala na nowo odkryć w sobie chęć życia, inaczej spojrzeć na problemy, z którymi się mierzymy, a także pozbyć się zaburzeń, które obniżają jakość życia.

Jak pomoc psychologiczna może pomóc w radzeniu sobie z problemami?

Pomoc psychologiczna obejmuje duży zakres działań specjalisty, wykorzystywanych w zapewnieniu pomocy pacjentom w radzeniu sobie z przezwyciężaniem życiowych kryzysów czy rozwoju osobistym. Klienci gabinetów psychologicznych uzyskują pomoc w radzeniu sobie z problemami oraz dowiadują się jak przejść i zrozumieć najtrudniejsze życiowe etapy. Skuteczna psychoterapia możliwa jest jedynie przy użyciu przez wykwalifikowanego psychologa odpowiednich narzędzi, dostosowanych do potrzeb klienta. Psychoterapia nie będzie więc skuteczna bez merytorycznej wiedzy psychologa oraz niezbędnego doświadczenia w pracy z pacjentem klinicznym.

Artykuł sponsorowany

Inne artykuły

Nowa wersja Psychopracy - ważne informacje i korzyści

Mamy dla Was ważne ogłoszenia dotyczące zmian na portalu Psychopraca. Ruszamy z nową wersją Psychopraca 2.0 (beta) od 19 listopada 2023 roku. W związ...

Czytaj więcej

Testy psychologiczne - czym są i jak powstają?

Testy psychologiczne to popularne narzędzia diagnostyczne, z których korzystają przede wszystkim psycholodzy. W przypadku niektórych narzędzi, dopuszc...

Czytaj więcej

Nieś pomoc w rozwiązywaniu problemów! Studiuj psychologię na WSB-NLU!

Chcąc studiować psychologię, warto rozważyć uczelnię stawiającą na praktykę i doświadczenie....

Czytaj więcej
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.

Komentarze (0)

Brak komentarzy.