Używamy ciasteczek do celów statystycznych aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności i cookies.

I Ogólnopolska Konferencja Psychologiczno-Psychoterapeutyczna “PsychoEdukujemy”

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na I Ogólnopolską Konferencję Psychologiczno-Psychoterapeutyczną “PsychoEdukujemy” organizowaną przez Akademię Psychoedukacji. Akademia to nowy projekt, w ramach którego tworzone są konferencje i webinary o tematyce psychologicznej.

Konferencja odbędzie się w weekend 20-21 listopada w formie zdalnej. Tematem wydarzenia będzie “Seksualność - między normą a patologią”. Na konferencji wystąpią specjaliści, którzy podzielą się z uczestnikami zarówno doświadczeniem praktycznym, jak i wiedzą teoretyczną. Wydarzenie kierujemy zarówno do psychologów, psychoterapeutów, studentów psychologii oraz kierunków pokrewnych, jak i do wszystkich osób zainteresowanych tematyką seksualności. Na wydarzeniu na Facebooku dostępne są już pierwsze informacje na temat tematów wystąpień oraz prelegentów.

Każdy uczestnik konferencji otrzyma imienny certyfikat poświadczający wzięcie udziału w konferencji. W trakcie wydarzenia odbędą się również konkursy, w których przewidziane są nagrody książkowe. Zapraszamy do śledzenia mediów społecznościowych Akademii PsychoEdukacji, na których regularnie publikowane są posty merytoryczne z nowinkami ze świata psychologicznego.
 
Link do wydarzenia dostępny jest pod poniższym adresem. Zapisy i sprzedaż biletów już ruszyły!
https://www.facebook.com/events/885006525458922
 

Inne artykuły

Testy psychologiczne - czym są i jak powstają?

Testy psychologiczne to popularne narzędzia diagnostyczne, z których korzystają przede wszystkim psycholodzy. W przypadku niektórych narzędzi, dopuszc...

Czytaj więcej

Nieś pomoc w rozwiązywaniu problemów! Studiuj psychologię na WSB-NLU!

Chcąc studiować psychologię, warto rozważyć uczelnię stawiającą na praktykę i doświadczenie....

Czytaj więcej

Praca zdalna czy stacjonarna – kiedy pracownik jest wydajniejszy?

Osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę, umowy o dzieło lub umowy zlecenie, a także te samozatrudnione mogą wybrać jeden z dwóch modeli pracy. W...

Czytaj więcej
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.

Komentarze (0)

Brak komentarzy.