Używamy ciasteczek do celów statystycznych aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności i cookies.

Nowa wersja Psychopracy - ważne informacje

Już wkrótce ruszamy z nową wersją portalu. W związku z tym, mamy do przekazania kilka ważnych informacji.

  • Od 19 listopada 2023 dodawanie nowych ogłoszeń będzie możliwe tylko w wersji beta dostępnej pod adresem https://beta.psychopraca.net.
  • Nowa wersja Psychopracy będzie w pełni uruchomiona 18 grudnia 2023.
  • Jeśli chcesz zobaczyć oferty dodane po 19 listopada 2023 lub dodać nowe ogłoszenie, przejdź do wersji beta.
  • Wciąż możesz przeglądać ogłoszenia dodane w ramach starej wersji portalu.
  • Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zmian, kliknij tutaj.

II edycja Warszawskiej Konferencji Nowości Psychologicznych PsychoScience 2019

Dla części magistrantów obrona pracy to zwieńczenie kilkunastu lat nauki i zakończenie przygody z edukacją. Dla innych to dopiero początek – prawdziwych wyzwań naukowych i kariery badawczej.

Warszawska Konferencja Nowości Psychologicznych PsychoScience 2019 ma pomóc tym, którzy wyniki swoich dotychczasowych badań chcieliby przedstawić szerszemu gronu i w ten sposób rozpocząć starania o otwarcie przewodu doktorskiego, tym samym umożliwić poszerzanie wiedzy z zakresu psychologii wszystkim zainteresowanym daną dziedziną nauki.

Spotkanie organizowane jest z inicjatywy władz Wydziału Psychologii Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie oraz Koła Psychologii Eksperymentalnej i Psychofizjologii AEH. Każdy student psychologii, który chciałby wziąć udział w wydarzeniu i przedstawić swoją pracę, powinien przesłać ustrukturalizowany abstrakt (250-300 słów) do 20 września, a cały artykuł do 30 października 2019 r. Zależy nam na różnorodności prezentowanych tematów, dlatego zgłaszane prace mogą dotyczyć dowolnych zagadnień z zakresu psychologii

Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich – nie trzeba być studentem psychologii, aby wziąć w nim udział. Jeżeli interesujesz się psychologią i chcesz dowiedzieć się czegoś nowego w danym zakresie, możesz wziąć udział w konferencji jako słuchacz.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie www.psychoscience.vizja.pl.

Wszelkie pytania proszę przesyłać na adres psychoscience@vizja.pl.

Do zobaczenia 12 października!

Portal Psychopraca.net objął patronat medialny nad wydarzeniem.

Inne artykuły

Nowa wersja Psychopracy - ważne informacje i korzyści

Mamy dla Was ważne ogłoszenia dotyczące zmian na portalu Psychopraca. Ruszamy z nową wersją Psychopraca 2.0 (beta) od 19 listopada 2023 roku. W związ...

Czytaj więcej

Testy psychologiczne - czym są i jak powstają?

Testy psychologiczne to popularne narzędzia diagnostyczne, z których korzystają przede wszystkim psycholodzy. W przypadku niektórych narzędzi, dopuszc...

Czytaj więcej

Nieś pomoc w rozwiązywaniu problemów! Studiuj psychologię na WSB-NLU!

Chcąc studiować psychologię, warto rozważyć uczelnię stawiającą na praktykę i doświadczenie....

Czytaj więcej
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.

Komentarze (0)

Brak komentarzy.