Używamy ciasteczek do celów statystycznych aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności i cookies.

Nieś pomoc w rozwiązywaniu problemów! Studiuj psychologię na WSB-NLU!

Chcąc studiować psychologię, warto rozważyć uczelnię stawiającą na praktykę i doświadczenie.

Każdy, kto planuje swoją przyszłość zawodową, powinien jeszcze przed zapisaniem się na dany kierunek dokładnie przemyśleć swoje oczekiwania i wyobrażenia na temat codziennej pracy. Powinny one być wyznacznikiem dla późniejszego wyboru specjalizacji. Osoby, które chcą studiować psychologię, mogą zdecydować się na psychologię kliniczną i osobowości, psychologię biznesu lub neuropsychologię.

Jakie aspekty przemawiają za zapisaniem się na 5-letnie jednolite studia magisterskie?

Jeśli chodzi o studia psychologiczne wymagania studentów wkraczających na ścieżkę rozwoju zawodowego z każdym rokiem rosną. Współcześnie teoria nie cieszy się tak wielkim uznaniem jak solidna praktyka. Absolwenci przekonali się na własnej skórze, że brak doświadczenia zawodowego zamyka im wiele dróg i możliwości zatrudnienia. Jakie argumenty przemawiają za tym, aby rozpocząć naukę na studiach psychologicznych prowadzonych przez profesjonalistów z WSB-NLU?

  • doświadczona kadra złożona z praktyków, w tym psychologów, neurologów i pedagogów;

  • kompleksowe przygotowanie do wykonywania zawodu – tak praktyczne, jak i teoretyczne;

  • kierunek nastawiony na zdobywanie praktycznych umiejętności, w tym wydawania diagnozy psychologicznej, prowadzenia psychoterapii, tworzenia opinii oraz profilowania;

  • ścisła współpraca z Instytutem Diagnostyki, Opiniodawstwa i Pomocy Psychologicznej Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University;

  • możliwość uczestnictwa i aktywizacji podczas spotkań Psychologicznego Koła Naukowego „Mechanicy Psychiki”.

Jaka kariera zawodowa czeka absolwentów WSB-NLU po ukończeniu studiów psychologicznych?

Atrakcyjne możliwości znalezienia zatrudnienia na rynku pracy po ukończeniu wsb-nlu.edu.pl przemawiają za tym, aby związać pięć najbliższych lat z tą uczelnią. Liczne miejsca, takie jak zakłady pracy, placówki wojskowe, placówki oświatowe, ośrodki szkolno-wychowawcze, ale też szpitale i miejsca szeroko związane z ochroną zdrowia, jak również ośrodki terapeutyczne czekają na wykwalifikowane osoby.

Jaką specjalizację warto wybrać?

Osoby, które zdecydują się obrać specjalizację: psychologia kliniczna i osobowości tę drogę w swojej karierze, będą mogły prowadzić badania diagnostyczne, a także wystawiać opinie niezbędne w procesach leczenia czy terapii pacjenta, ale też w sprawach orzeczniczych. W ramach 5-letnich studiów uczestnicy zajęć mogą wybrać specjalizację: psychologia biznesu. Bazuje ona na innowacyjnym i jedynym w naszym kraju programie, opierającym się na krytycznym podejściu do zarządzania w organizacji. Neuropsychologia to specjalizacja idealna dla tych osób, które wiążą swoją przyszłość z pracą diagnostyczną i terapeutyczną z pacjentami.

Nowoczesna uczelnia z dziekanatem „w chmurze”

WSB-NLU dokłada wszelkich starań, aby zarówno sama oferta edukacyjna, jak i sposób oraz forma prowadzenia zajęć w pełni odpowiadały potrzebom studentów. W związku z tym wszelkie formalności są ograniczone do minimum. Rozwiązania internetowe realizowane za pośrednictwem platformy CloudA pozwalają załatwić zdecydowaną większość spraw bez konieczności przyjeżdżania na uczelnię.

 

Artykuł sponsorowany

Inne artykuły

Testy psychologiczne - czym są i jak powstają?

Testy psychologiczne to popularne narzędzia diagnostyczne, z których korzystają przede wszystkim psycholodzy. W przypadku niektórych narzędzi, dopuszc...

Czytaj więcej

Nieś pomoc w rozwiązywaniu problemów! Studiuj psychologię na WSB-NLU!

Chcąc studiować psychologię, warto rozważyć uczelnię stawiającą na praktykę i doświadczenie....

Czytaj więcej

Praca zdalna czy stacjonarna – kiedy pracownik jest wydajniejszy?

Osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę, umowy o dzieło lub umowy zlecenie, a także te samozatrudnione mogą wybrać jeden z dwóch modeli pracy. W...

Czytaj więcej
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.

Komentarze (0)

Brak komentarzy.