Używamy ciasteczek do celów statystycznych aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności i cookies.

Nowa wersja Psychopracy - ważne informacje

Już wkrótce ruszamy z nową wersją portalu. W związku z tym, mamy do przekazania kilka ważnych informacji.

  • Od 19 listopada 2023 dodawanie nowych ogłoszeń będzie możliwe tylko w wersji beta dostępnej pod adresem https://beta.psychopraca.net.
  • Nowa wersja Psychopracy będzie w pełni uruchomiona 18 grudnia 2023.
  • Jeśli chcesz zobaczyć oferty dodane po 19 listopada 2023 lub dodać nowe ogłoszenie, przejdź do wersji beta.
  • Wciąż możesz przeglądać ogłoszenia dodane w ramach starej wersji portalu.
  • Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zmian, kliknij tutaj.

Ośrodek leczenia uzależnień - Terapia Manawa

Uzależnienia wyniszczają organizm chorego, sprawiają, że traci on nie tylko swoje zdrowie, ale także rodzinę, przyjaciół i dorobek całego życia. Bardzo ważne jest, by jak najszybciej chory zdał sobie sprawę z wagi swojego problemu i rozpoczął leczenie. Niezmiernie istotną kwestią jest wybór ośrodka uzależnień. I właśnie na tym skupimy się w naszym artykule.

Jednym z godnych polecenia ośrodków jest prywatny ośrodek leczenia uzależnień Manawa w Poznaniu.  Ośrodek leczenia uzależnień Manawa, jest miejscem, w którym pacjenci mogą w komfortowych warunkach przemyśleć swoje życie, nabrać sił do walki o zdrowie i przygotować się do funkcjonowania bez ucieczki, którą do tej pory stanowiły nałogi.

Pacjenci otrzymują pomoc grona specjalistów, uczestniczą w terapii, dzięki której są w stanie lepiej poznać i zrozumieć samych siebie, przeanalizować własne błędy oraz przyczyny swoich zachowań. Dzięki fachowej pomocy i własnej pracy, która powiedzmy wprost, jest ciężka i wymagająca, każdy z pacjentów może wygrać walkę o swoje zdrowie i życie.

Leczenie w ośrodku Manawa

Ośrodek leczenia uzależnień Manawa zapewnia pomoc w walce z różnego typu nałogami. Wśród problemów, w jakimi można zgłosić się do omawianego ośrodka leczenia uzależnień wymienić możemy takie problemy, jak:

  • depresja i nerwica
  • zaburzenia odżywiania
  • alkoholizm i narkomania
  • uzależnienie od leków i dopalaczy
  • uzależnienie od hazardu

Ponadto, w ośrodku leczenia uzależnień przeprowadzane są również terapia DDA i DDD, oraz terapia po terapii, tak zwana afrercare. Każda osoba, która nie radzi sobie z własnym życiem, z emocjami i problemami może liczyć na fachową pomoc psychologiczną.

Rodzaje terapii w ośrodku Manawa w Poznaniu

Grono specjalistów po dokładnym wywiadzie lekarskim i zapoznaniu się z pacjentem, jego problemami oraz potrzebami ustala indywidualny plan leczenia. W ośrodku leczenia uzależnień prowadzone są różne formy terapii.

W zależności od potrzeb można zdecydować się na terapię całodobową – w takim przypadku pacjent przez przebywa w ośrodku, dzięki czemu nie ma kontaktu z destrukcyjnym środowiskiem. Inną możliwością jest terapia dzienna – pacjent w ośrodku leczenia uzależnień przebywa kilka godzin dziennie, po czym wraca do domu.

Ośrodek leczenia uzależnień - kompleksowa pomoc

Warto również zwrócić uwagę na to, że Manawa zapewnia kompleksową pomoc, która nie ogranicza się tylko do leczenia. Ośrodek zapewnia wsparcie w organizacji środka transportu dla pacjenta. Ponadto, istnieje możliwość płatności za leczenie w ratach.

Na koniec

Jak już wspomnieliśmy na początku, wybór ośrodka leczenia uzależnień jest bardzo ważny, warto więc zdać się na taki, w którym pacjent będzie miała zapewnioną fachową pomoc i komfortowe warunki.

artykuł sponsorowany

Inne artykuły

Nowa wersja Psychopracy - ważne informacje i korzyści

Mamy dla Was ważne ogłoszenia dotyczące zmian na portalu Psychopraca. Ruszamy z nową wersją Psychopraca 2.0 (beta) od 19 listopada 2023 roku. W związ...

Czytaj więcej

Testy psychologiczne - czym są i jak powstają?

Testy psychologiczne to popularne narzędzia diagnostyczne, z których korzystają przede wszystkim psycholodzy. W przypadku niektórych narzędzi, dopuszc...

Czytaj więcej

Nieś pomoc w rozwiązywaniu problemów! Studiuj psychologię na WSB-NLU!

Chcąc studiować psychologię, warto rozważyć uczelnię stawiającą na praktykę i doświadczenie....

Czytaj więcej
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.

Komentarze (0)

Brak komentarzy.