Używamy ciasteczek do celów statystycznych aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności i cookies.

Nowa wersja Psychopracy - ważne informacje

Już wkrótce ruszamy z nową wersją portalu. W związku z tym, mamy do przekazania kilka ważnych informacji.

  • Od 19 listopada 2023 dodawanie nowych ogłoszeń będzie możliwe tylko w wersji beta dostępnej pod adresem https://beta.psychopraca.net.
  • Nowa wersja Psychopracy będzie w pełni uruchomiona 18 grudnia 2023.
  • Jeśli chcesz zobaczyć oferty dodane po 19 listopada 2023 lub dodać nowe ogłoszenie, przejdź do wersji beta.
  • Wciąż możesz przeglądać ogłoszenia dodane w ramach starej wersji portalu.
  • Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zmian, kliknij tutaj.

Nieś pomoc w rozwiązywaniu problemów! Studiuj psychologię na WSB-NLU!

Chcąc studiować psychologię, warto rozważyć uczelnię stawiającą na praktykę i doświadczenie.

Każdy, kto planuje swoją przyszłość zawodową, powinien jeszcze przed zapisaniem się na dany kierunek dokładnie przemyśleć swoje oczekiwania i wyobrażenia na temat codziennej pracy. Powinny one być wyznacznikiem dla późniejszego wyboru specjalizacji. Osoby, które chcą studiować psychologię, mogą zdecydować się na psychologię kliniczną i osobowości, psychologię biznesu lub neuropsychologię.

Jakie aspekty przemawiają za zapisaniem się na 5-letnie jednolite studia magisterskie?

Jeśli chodzi o studia psychologiczne wymagania studentów wkraczających na ścieżkę rozwoju zawodowego z każdym rokiem rosną. Współcześnie teoria nie cieszy się tak wielkim uznaniem jak solidna praktyka. Absolwenci przekonali się na własnej skórze, że brak doświadczenia zawodowego zamyka im wiele dróg i możliwości zatrudnienia. Jakie argumenty przemawiają za tym, aby rozpocząć naukę na studiach psychologicznych prowadzonych przez profesjonalistów z WSB-NLU?

  • doświadczona kadra złożona z praktyków, w tym psychologów, neurologów i pedagogów;

  • kompleksowe przygotowanie do wykonywania zawodu – tak praktyczne, jak i teoretyczne;

  • kierunek nastawiony na zdobywanie praktycznych umiejętności, w tym wydawania diagnozy psychologicznej, prowadzenia psychoterapii, tworzenia opinii oraz profilowania;

  • ścisła współpraca z Instytutem Diagnostyki, Opiniodawstwa i Pomocy Psychologicznej Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University;

  • możliwość uczestnictwa i aktywizacji podczas spotkań Psychologicznego Koła Naukowego „Mechanicy Psychiki”.

Jaka kariera zawodowa czeka absolwentów WSB-NLU po ukończeniu studiów psychologicznych?

Atrakcyjne możliwości znalezienia zatrudnienia na rynku pracy po ukończeniu wsb-nlu.edu.pl przemawiają za tym, aby związać pięć najbliższych lat z tą uczelnią. Liczne miejsca, takie jak zakłady pracy, placówki wojskowe, placówki oświatowe, ośrodki szkolno-wychowawcze, ale też szpitale i miejsca szeroko związane z ochroną zdrowia, jak również ośrodki terapeutyczne czekają na wykwalifikowane osoby.

Jaką specjalizację warto wybrać?

Osoby, które zdecydują się obrać specjalizację: psychologia kliniczna i osobowości tę drogę w swojej karierze, będą mogły prowadzić badania diagnostyczne, a także wystawiać opinie niezbędne w procesach leczenia czy terapii pacjenta, ale też w sprawach orzeczniczych. W ramach 5-letnich studiów uczestnicy zajęć mogą wybrać specjalizację: psychologia biznesu. Bazuje ona na innowacyjnym i jedynym w naszym kraju programie, opierającym się na krytycznym podejściu do zarządzania w organizacji. Neuropsychologia to specjalizacja idealna dla tych osób, które wiążą swoją przyszłość z pracą diagnostyczną i terapeutyczną z pacjentami.

Nowoczesna uczelnia z dziekanatem „w chmurze”

WSB-NLU dokłada wszelkich starań, aby zarówno sama oferta edukacyjna, jak i sposób oraz forma prowadzenia zajęć w pełni odpowiadały potrzebom studentów. W związku z tym wszelkie formalności są ograniczone do minimum. Rozwiązania internetowe realizowane za pośrednictwem platformy CloudA pozwalają załatwić zdecydowaną większość spraw bez konieczności przyjeżdżania na uczelnię.

 

Artykuł sponsorowany

Inne artykuły

Nowa wersja Psychopracy - ważne informacje i korzyści

Mamy dla Was ważne ogłoszenia dotyczące zmian na portalu Psychopraca. Ruszamy z nową wersją Psychopraca 2.0 (beta) od 19 listopada 2023 roku. W związ...

Czytaj więcej

Testy psychologiczne - czym są i jak powstają?

Testy psychologiczne to popularne narzędzia diagnostyczne, z których korzystają przede wszystkim psycholodzy. W przypadku niektórych narzędzi, dopuszc...

Czytaj więcej

Nieś pomoc w rozwiązywaniu problemów! Studiuj psychologię na WSB-NLU!

Chcąc studiować psychologię, warto rozważyć uczelnię stawiającą na praktykę i doświadczenie....

Czytaj więcej
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.

Komentarze (0)

Brak komentarzy.